منو
  دسته بندی

درخواست کارت طلائی کارینو


شبکه ارتباطات کارینو با هدف استفاده از خدمات مجموعه های تفریحی ، فرهنگی ، آموزشی ، خدماتی ، درمانی و .... به عموم هموطنان عزیز از تاریخ 20 /11 / 1383 با همکاری کانون بازنشستگان نیروهای مسلح فعالیت خود را آغاز نموده است.

این شبکه در طول این مدت همواره خود را ملزم به ارائه خدمات در راستای رسالت و هدف اصلی خود دانسته است. در حال حاضر شبکه کارینو با بیش از 300 مجموعه فعال قرارداد همکاری دارد که در حال مذاکره با مراکز بسیاری هستیم که برخی از آنها در شرف عقد قرارداد و ورود به مجموعه کارینو میباشند. هم اکنون بسیاری از کارکنان و بازنشستگان آجا ، ناجا ، وزارت دفاع و ... به واسطه ی عضویت در شبکه کارینو از خدمات این مجموعه ها استفاده مینمایند و این امکان را فراهم آورده ایم تا سایر عزیزان از نهادهای مختلف دولتی یا خصوصی و یا حتی به صورت شخصی نیز امکان پیوستن به شبکه بزرگ کارینو را داشته باشند. شما با داشتن کارت طلایی کارینو میتوانید بدون محدودیت در دفعات استفاده با 4 نفر همراه (مجموعا 5 نفر) و به مدت یکسال از خدمات این مجموعه ها بهره مند شوید.

*عواقب ناشی از پر کردن اشتباه مشخصات و یا آدرس پستی به عهده شخص شما میباشد*


نام
نام خانوادگی
تلفن ثابت
شماره همراه
کد پستی
آدرس دقیق پستی
  ارسال رایگان از طریق پست

برای ارسال رایگان کارت طلائی کارینو از طریق پست، گزینه ارسال از طریق پست را فعال نمائید، در غیر اینصورت پس از اطلاع از آماده شدن کارت به آدرس ( تهران، خیابان شریعتی ، سیدخندان ، خیابان خواجه عبداله انصاری ، خیابان ابوذر غفاری جنوبی ، نبش کوچه لادن پلاک 12 واحد 1 شرقی (دفتر مرکزی شبکه کارینو) مراجعه فرمائید.
تلفن تماس: 22866249-22866279عنوان قیمت (ريال)
کارت طلائی کارینو 1,000,000
0
قابل پرداخت 1,000,000