منو
  دسته بندی

موسسه حقوقی و داوری اریکه ایرانیان دادبان

60% تخفیف مشاوره ویژه اعضا محترم کارینو

موسسه حقوقی و داوری اریکه ایرانیان دادبان
0  

  هفت تیر،خیابان بهارشیراز،ساختمان امین،طبقه 4،واحد18

  شماره تماس :
09190434218-88810697

ویژگی ها

20% تخفیف خرید دو طرح بیمه وکالت یکساله و طرح VIP بیمه وکالت مخصوص دارندگان کارت عضویت طلایی یا بلیط تخفیف دار شبکه کارینو

60% تخفیف ویژه مشاوره

مزایای این موسسه :

1 استفاده از وکلای ممتاز و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی

2 استفاده از مشاوره رایگان ،یکساله و بدون محدودیت زمانی

3 استفاده از 21 عنوان از مسائل و مشکلات رایج حقوقی با درصد تخفیف قابل ملاحظه از 10% تا رایگان ( بسته به انتخاب طرح خریداری شده )

4 بهرمندی خانواده ی شخص عضو شونده از خدمات موسسه با همان درصد تخفیف ها

5 استفاده از سایت جهت ثبت نام و عضویت و خرید سرویس مورد نظر

6 بهرمندی از سایت برای ارتباط با وکلا پس از انعقاد قرارداد به منظور اطلاع از وضعیت پرونده و سیر در گردش آن

9 امکان دسترسی به وکیل در هر ساعت از شبانه روز ( بابت موارد غیر متفرقه و فورس ماژور )

و ...

بیمه وکالت چیست ؟

در راستای توسعه ی خدمات حقوقی برای کلیه گروهها و طبقات اجتماعی و نیز در جهت حمایت از سیاستها و برنامه های کلان قوه قضاییه در بهره مند سازی تمام احاد جامعه از مشاوره و خدمات حقوقی مطمئن طرحی را برای نخستین بار در کشور ایجاد کردیم با نام **بیمه وکالت** ، که بر اساس آن کمک شایانی به عموم هموطنان عزیز خواهد شد تا از خدمات موسسه در زمینه های مختلف حقوقی با تخفیفهای بالا و همچنین کیفیت کم نظیر خدمات استفاده نمایند.این طرح یکساله و قابل فسخ( درصورت عدم رضایت موکل) و تمدید( با 10 درصد تخفیف حق بیمه ،برای سال بعد) میباشد.

لازم به ذکر است طرح بیمه وکالت با خدمات ویژه هم برای آن دسته از اشخاص حقیقی یا حقوقی که مایل هستند خدمات حقوقی را بصورت ویژه (vip) دریافت کنند در نظر گرفته شده که شرح خدمات در جدول ذیل منظور گردیده است.امیدواریم با راه اندازی این طرح گام بزرگی در جهت بهبود شرایط خدمت رسانی حقوقی برداریم.

جدول طرح ها

شرایط استفاده

  • ارائه خدمات حقوقی فقط با ارائه کارت طلائی شبکه کارینو یا بن های تخفیف دار کارینو
  • آدرس موسسه : هفت تیر،خیابان بهارشیراز،ساختمان امین،طبقه 4،واحد18
  • قبل از مراجعه حتما با شماره های موسسه  تماس بگیرید.
  • تلفن تماس : 09190434218-88810697

ساعات کار :

  • شنبه الی چهارشنبه 9 صبح الی 18 عصر
  • پنجشنبه 9 صبح الی 14

توضیحات

تاریخچه موسسه

  • موسسه حقوقی و داوری «اریکه ایرانیان دادبان» موسسه­ای خصوصی و مستقل است که با شعار ** هر ایرانی ، یک وکیل** و  تحت شماره 38043در دفتر ثبت موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده و مرکز اصلی آن تهران است .
  • این موسسه خدمات حقوقی و تخصصی خود را  با اتکال بر عنایت الهی و با تمرکز بر اصل صداقت ، قانون مداری ، آگاهی بخشی ، امانتداری و اعتماد در حوزه­های داخلی و بین المللی به اشخاص حقیقی و حقوقی ، اعم از سازمان­ها ، شرکت­ها و موسسات دولتی و غیردولتی ، عمومی و خصوصی ، ایرانی و خارجی از طریق کادر تخصصی خود شامل حقوقدانان ، وکلای پایه یک  ،کارشناسان حقوق  و با رعایت اصول تخصصی و حرفه­ای در جهت ارتقاء سطح کیفی مدیریت حقوقی در حوزه­های بازرگانی و اقتصادی و سایر حوزه­های مرتبط،در دپارتمان­های تخصصی در نقاط مختلف ایران ارائه می­دهد.
  • بدین منظور در راستای توسعه و تعمیم و بهره مندسازی اشخاص و فعالان حوزه­های عمرانی ،صنعتی،بازرگانی و خدماتی از خدمات ویژه حقوقی ( طرح بیمه وکالت) این موسسه در چارچوب بسته­های پیشنهادی و توافقی حاضر به همکاری و ارائه خدمات در قالب­های مشاوره­های تخصصی و عمومی،تنظیم انواع قرارداد ، وکالت دعاوی و انجام داوری به صورت موردی و سالیانه می­باشد.
  • حقوقدانان به عنوان نیرویی قدرتمند و کارآمد نقش موثری در استحکام بنیاد جامعه ، تأمین آرامش و راحتی مردم ، پیشرفت و همه گیر شدن عدالت و در نتیجه سعادت واقعی و پایدار مردم دارند و به همین دلیل خدمات حقوقی به یکی از لوازم ضروری زندگی تبدیل شده است ، به نحوی که هیچ فرد ، سازمان ، شرکت یا فعال اقتصادی و تجاری را نمی توان یافت که در جریان فعالیت خود به نحوی از خدمات حقوقی بهره نگیرد. از این رو بران شدیم با راه اندازی این سایت گام کوچکی در راه رسیدن به هدف بزرگی که در پیش روی داریم برداریم تا با استعانت از ایزد یکتا و همراهی و همدلی مردم خوب و شریف ایران زمین بتوانیم خدمتگذار هموطنان عزیزمان باشیم..

  سوالات و نظرات

جهت طرح سوال ابتدا باید در سایت کارینو عضو شوید و یا وارد حساب کاربری شوید.


شبکه کارینو | کارت طلائی
با دریافت کارت عضویت طلایی شبکه کارینو از موسسه حقوقی و داوری اریکه ایرانیان دادبان با تخفیف 60 درصد و همچنین دیگر مراکز طرف قرارداد کارینو با تخفیف های ویژه به مدت 1 سال ، نا محدود استفاده نمائید.

  اشتراک با خانواده و دوستان خود

همانند زندگی واقعی برخی از پیشنهاد ها را با خانواده و برخی دیگر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آن ها هم بتوانند از مراکز تحت پوشش شبکه کارینو بهره مند شوند