منو
  دسته بندی

پینت بال و اسکیت مجموعه تفریحی پارک رازی

ورودی پینت بال با 85%تخفیف و اسکیت در مجموعه تفریحی ورزشی پارک رازی با 50% تخفیف مخصوص دارندگان کارت یا بلیط تخفیف دار کارینو

پینت بال و اسکیت مجموعه تفریحی پارک رازی
1  

  میدان انقلاب-خ کارگرجنوبی-بین میدان قزوین و میدان رازی

  شماره تماس :
55420587-09105953598

ویژگی ها

  • پارک رازی

پارک رازی یکی از بوستان‌های شهر تهران است که در جنوب تهران در انتهای خیابان قزوین نرسیده به میدان رازی قرار دارد.پارک رازی با مساحت 257 هزار و 899 مترمربع، در سال 1376 خورشیدی بنا شد و نوع طراحی فضای سبز آن به صورت مختلط است. پوشش گیاهی بوستان رازی از اقاقیا، چنار، سرو نقره‌ای، بلوط همیشه سبز، گل یخ، کاج، سدروس، زیتون، بیدمجنون، گوجه گل، زردآلو، اکالیپتوس، افرا، زبان گنجشک، سرولاوسون، صنوبر، ارغوان، تبریزی، لیلکی، ختمی، میخک هندی و … تشکیل شده است.
پارک رازی مجهز به زمین بازی، شهربازی، مجسمه‌ها و تندیس‌های گوناگون، فرهنگسرا، کتابخانه (با 25930 جلد کتاب)، مجتمع سینمایی خانوادگی (با 3 سالن) و یک دریاچه مصنوعی به همراه فانوس دریایی بزرگ می‌باشد. در دریاچه پارک رازی امکان ماهیگیری با قلاب و قایقرانی وجود دارد و همه روزه افراد زیادی به این منظور به این بوستان مراجعه می‌نمایند. ساعت کار کتابخانه از شنبه تا پنج‌شنبه ساعت 8 تا 23 و روزهای جمعه و تعطیل از ساعت 8 الی 16 می‌باشد.
زمین فوتبال با چمن مصنوعی و طبیعی، زمین اسکواش، باشگاه پینت بال، جاده سلامت (مسیر ورزش صبحگاهی با امکانات ورزشی)، زمین اسکیت، باشگاه روباز پینگ پنگ، پیست دوچرخه سواری، سایت بازی‌های کامپیوتری، بازارچه صنایع دستی، سفره‌خانه سنتی، آکواریوم، نمایشگاه فصلی کتاب، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مرکز مشاوره نیروی انتظامی، انجمن ایدز ایران، انجمن دارت، خانه کشتی، کبوترخانه و دو مسجد، از دیگر امکانات این بوستان است.

شرایط استفاده

  • همراه داشتن کارت یا بلیط تخفیف دار کارینو هنگام مراجعه الزامی میباشد.
  • قبل از مراجعه حتما با شماره های تماس قسمتهای مجموعه هماهنگ نمایید.
  • پیست اسکیت مجموعه با 50% تخفیف شماره تماس 09123707247
  • ورودی پینت بال مجموعه با 85% تخفیف شماره تماس 55420587- 09105953598- 09192266988
  • قیمت ورودی پینت بال: 12 هزار تومان  -- با کارت و بلیط کارینو: 2 هزار تومان
  • 50 عدد تیر اولیه 8 هزار تومان
     

  سوالات و نظرات

جهت طرح سوال ابتدا باید در سایت کارینو عضو شوید و یا وارد حساب کاربری شوید.


شبکه کارینو | کارت طلائی
با دریافت کارت عضویت طلایی شبکه کارینو از پینت بال و اسکیت مجموعه تفریحی پارک رازی با تخفیف 85 درصد و همچنین دیگر مراکز طرف قرارداد کارینو با تخفیف های ویژه به مدت 1 سال ، نا محدود استفاده نمائید.

  اشتراک با خانواده و دوستان خود

همانند زندگی واقعی برخی از پیشنهاد ها را با خانواده و برخی دیگر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آن ها هم بتوانند از مراکز تحت پوشش شبکه کارینو بهره مند شوند