منو
  دسته بندی

انتشارات سمت

سازمان مطالعه و تدوين كتب علوم انساني دانشگاه‌ها (سمت) با 20% تخفیف ویژه دارندگان کارت عضویت طلائی یا بلیط تخفیف دار کارینو

انتشارات سمت
0  

  خ انقلاب، خ ابوريحان، شماره ١٠٩، انتشارات سمت

  شماره تماس :
66408120داخلی105 - 09124867507 - 66418757

ویژگی ها

 • قبول کارت عضویت طلایی اعضاء و یا بلیط آبی رنگ  شبکه ارتباطات کارینو با تخفیف20درصد برای کلیه کتابهای موجود و منتشر شده در فروشگاه و نمایشگاه دائمی کتاب سازمان سمت
 • در زمان بسته بودن دانشگاهها يكي از بحثهاي عمده ستاد انقلاب فرهنگي آن روز، اين بود كه دانشگاه بر چهار ركن عمده استوار است: 1) برنامه،‌ 2) استاد، 3) دانشجو، 4) كتاب، و براي هر كدام از اين چهار ركن چاره‌انديشي شد. اما از آنجا كه انقلاب اسلامي ما، در بن و بنياد انقلابي فرهنگي است و در انقلاب فرهنگي، سهم عمده بر عهده علوم انساني است، حضرت امام ـ قدس سره ـ مقارن با بازگشايي دانشگاه‌ها به منظور تحول در محتواي آموزشي علوم انساني دستور تأسيس سازمان مطالعه و تدوين كتب علوم اسلامي و انساني دانشگاه‌ها را ـ كه اختصاراً «سمت» ناميده مي‌شود ـ صادر فرمودند. «سمت» در 7/12/1363 با تصويب ستاد انقلاب فرهنگي و با اولين دريافتي يك ميليون توماني از دست مبارك حضرت امام تأسيس شد.

  سازمان مطالعه و تدوين كتب علوم انساني دانشگاه‌ها (سمت) مسئوليت تهيه منابع درسي و دانشگاهي را در زمينه علوم انساني بر عهده دارد. تهيه و تدوين كتب زبان تخصصي كليه رشته‌ها نيز از ديگر وظايف آن است. در همين راستا تاكنون با تعامل با استادان فرهيخته بيش از 2040 عنوان كتاب منتشر كرده است. ويرايش محتوايي و زباني كتب و دقت در ويرايش متون علمي يكي از فعاليتهاي قابل عرضه «سمت» است. بنا بر اذعان خود مؤلفان و مترجمان، ويراستاران «سمت» در اصلاح متون ارائه شده از سوي صاحبان اثر دقت كامل را مبذول مي‌دارند و چه بسيار مشكلاتي كه در اين مرحله خود را نشان داده است و حتي موجب حذف كتاب از چرخه توليد شده است.

    به حول و قوة الهي «سمت» توانسته است در حد امكانات، خدمات قابل توجهي ارائه دهد و در تحول علوم ـ به ويژه علوم انساني ـ ايفاي نقش كند.

   مركز تحقيق و توسعه علوم انساني «سمت» در آذرماه 1382، با رويكرد ارائه روايتي بومي از علوم انساني و با هدف انجام پژوهش‌هاي بنيادي و كاربردي در علوم انسانيِ دانشگاهي و ايجاد ارتباط وثيق ميان پژوهش و آموزش و تقويت پشتوانه پژوهشي كتاب‌هاي «سمت» تأسيس شد. اين مركز در آبان 1395 با مصوبه وزارت علوم، تحقيقات و فناوري به پژوهشكده ارتقا يافت. 

شرایط استفاده

 • هنگام مراجعه همراه داشتن کارت عضویت طلائی یا بلیط تخفیف دار کارینو الزامی میباشد
 • تخفیف 20% بر روی فاکتور نهائی محاسبه می گردد.
 • برای اطلاع از موجود بودن کتاب مورد نظر قبل از مراجعه با شماره های فروشگاه تماس حاصل فرمائید.
 • آدرس:خ انقلاب، خ ابوريحان، شماره ١٠٩، انتشارات سمت
 • تلفن:   66417857  -    66408120 داخلی105 - 09124867507

  سوالات و نظرات

جهت طرح سوال ابتدا باید در سایت کارینو عضو شوید و یا وارد حساب کاربری شوید.


شبکه کارینو | کارت طلائی
با دریافت کارت عضویت طلایی شبکه کارینو از انتشارات سمت با تخفیف 20 درصد و همچنین دیگر مراکز طرف قرارداد کارینو با تخفیف های ویژه به مدت 4 سال ، نا محدود استفاده نمائید.

  اشتراک با خانواده و دوستان خود

همانند زندگی واقعی برخی از پیشنهاد ها را با خانواده و برخی دیگر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آن ها هم بتوانند از مراکز تحت پوشش شبکه کارینو بهره مند شوند

  سایر پیشنهادهای کارینو