منو
  دسته بندی

سازمان آموزشی کاگو

سازمان آموزشی کاگو با تکیه بر الگوی طراحی آموزشی گانیه و الگوی انگیزشی کلربا ارائه بسته های کتاب و خدمات مشاوره ای ویژۀ دانش آموزان مقاطع دبستان و متوسطه اول با نام « به علاوۀ دو» با 20% الی 30% تخفیف مخصوص دارندگان کارت عضویت طلایی یا بلیط تخفیف دار شبکه کارینو

سازمان آموزشی کاگو
0  

  میدان انقلاب - کوچه نوروز - سازمان آموزشی کاگو

  شماره تماس :
66490502-53885

ویژگی ها

سازمان آموزشی کاگو با تکیه بر الگوی طراحی آموزشی گانیه و الگوی انگیزشی کلربا ارائه بسته های کتاب و خدمات مشاوره ای ویژۀ دانش آموزان مقاطع دبستان و متوسطه اول  با نام « به علاوۀ دو» با 20% الی 30% تخفیف مخصوص دارندگان کارت عضویت طلایی یا بلیط تخفیف دار شبکه کارینو

 • سازمان آموزشی کا گو با برنامه هایی نوین در عرصۀ خدمات آموزشی گامی بلند در راستای بهبود فرایند تحصیلی دانش آموزان برداشته است.
 • این سازمان با استفاده از دانش روز دنیا و منابع معتبر داخلی و خارجی، منطبق بر فناوریهای نوین، اثربخش ترین تکنیکهای یادگیری و مناسبترین آزمونهای روانشناختی را در بستۀ خدمات آموزشی خود گنجانده است؛ همچنین تعریف و همپوشانی بستۀ کتابهایی که پیوستگی محتوایی با یکدیگر دارند، در کنار خدمات و برنامه های آموزشی، به گونه ای است که پیشرفت تحصیلی فرا گیران را شتاب میبخشد.
 • اخذ مجوز و تأییدیه ی کتابهای کمک آموزشی در تمام مقاطع، از دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش ( رشد) و ثبت برند p2 برای این بسته های جدید، از دیگر افتخارات علمی سازمان دانش محور کاگو است.
 • بسته های معجزه، معجون و عصاره، شامل مشاوره و آزمو نهای روانشناختی، تکنیک و مهار تهای یادگیری، برنامه ریزی آموزشی و مشاوره های درسی همگی از برنام ههای پیش روی بسته های بعلاوه ۲ برای فرا گیران است

مزایای استفاده از بسته های PLUS2 بعلاوه 2 :

 • رفع دغدغه های خانواد ه ها، مدیریت زمان برای فرا گیر، استفاده از روش های استاندارد و مشارکتی و ایجاد نقش برای معلم، والدین و فرا گیر، ایجاد اعتماد به نفس و پایه گذاری روش های علمی و مؤثر برای تحصیل فرا گیران و آموزش روش های صحیح مطالعه از جمله مزایای بعلاوه ۲ کا گو نسبت به خدمات مشابه است.
 • اجرای طرح پیوستگی تحصیلی برای سال های آتی و بسته های کمکی برای فصلها و زما نهای مختلف ( تابستان، شب امتحان و ...) ، ریشه یابی و رفع مشکلات تحصیلی به صورت اساسی و علمی، مانیتورینگ وضعیت مدرسه و منزل فرا گیر در هر زمان، از دیگر مزایای بعلاوه ۲ کا گو است.
 • زمان بندی در استفاده از کتاب های هر بسته(معجزه، معجوه، عصاره) بسیار مهم است، به گونه ای که فرا گیر در هر فصل از سال تحصیلی که باشد می تواند به فراخور مدت زمان باقی مانده تا فصل امتحانات، نوع، مدت مطالعه و هدف خود یکی از بسته های فوق را تهیه و در کنار آن با بهره گیری از انواع مشاره های روانشناختی، تحصیلی، آموزشی و درسی، نسبت به سایر دانش آموزان همواره حداقل دو گام جلوتر از آنان باشد.
 • همچنین در این بسته ها نیاز به گذشت یک سال تحصیلی برای رویت ثمربخشی استفاده از خدمات نیست، بلکه خانواده و فرا گیر بعد از کمتر از دو هفته ایجاد تغییر را در روند تحصیل و مطالعه ملاحظه خواهند کرد.

لیست بسته های کتاب :

 1. معجزه : کتابهای این بسته برای فرا گیرانی است که همیشه بیشترین زمان را برای مطالعه در نظر میگیرند و بهترین نتیجه را نیز به دست میآورند، این بسته کاملترین کتا بهای بعلاوه ۲ است و به فرا گیرانی که همواره به دنبال بهترین نتیجه هستند پیشنهاد می شود.
 2. معجون : کتابهای این بسته برای فرا گیرانی است که زمان کمتری دارند یا زمان کمتری را برای مطالعۀ دروس خود در نظر میگیرند و ارتقای سطح تحصیلی و درسی برایشان مهم است و تغییر شرایط درسی را در برنامه خود دارند، اما زمان کمی می گذارند، پیشنهاد می شود
 3. عصاره : کتابهای این بسته برای فرا گیرانی است که زمان کمی برای مطالعه دروس دارند و در مرحلۀ دوره کردن مطالب آموزشی هستند.

دریافت کاتالوگ بسته ها

شرایط استفاده

 • هماهنگی قبل ار مراجعه با مجموعه الزامی است.
 • همراه داشتن بلیط و یا کارت طلایی الزامی است.
 • آدرس سازمان : میدان انقلاب - کوچه نوروز - سازمان آموزشی کاگو
 • تلفن : 66490502-53885
 • جهت اطلاع از تخفیفات بسته های مختلف از ساعت 8 الی 19با شماره تلفن 53885 داخلی  یک (دپارتمان فروش) و زیر داخلی 5 تماس حاصل فرمایید.

توضیحات

  سوالات و نظرات

جهت طرح سوال ابتدا باید در سایت کارینو عضو شوید و یا وارد حساب کاربری شوید.


شبکه کارینو | کارت طلائی
با دریافت کارت عضویت طلایی شبکه کارینو از سازمان آموزشی کاگو با تخفیف 30 درصد و همچنین دیگر مراکز طرف قرارداد کارینو با تخفیف های ویژه به مدت 4 سال ، نا محدود استفاده نمائید.

  اشتراک با خانواده و دوستان خود

همانند زندگی واقعی برخی از پیشنهاد ها را با خانواده و برخی دیگر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آن ها هم بتوانند از مراکز تحت پوشش شبکه کارینو بهره مند شوند

  سایر پیشنهادهای کارینو