منو
  دسته بندی

موسسه تهیه آلبوم ، تست خوانندگی ودوبلوری سپند هنر

تهیه آثار صوتی و آلبوم ، اسپانسرینگ صدا ، تست رایگان خوانندگی و دوبلوری در موسسه فرهنگی سپند هنر با40% تخفیف مخصوص دارندگان کارت یا بلیط تخفیف دار کارینو

موسسه تهیه آلبوم ، تست خوانندگی ودوبلوری سپند هنر
0  

  فلکه اول صادقیه، چهارراه خسرو، ساختمان زمرد، واحد6

  شماره تماس :
77575975 - 09122437225

ویژگی ها

  • تهیه و تولید آثارصوتی وتولیدآلبوم برای علاقمندان به خوانندگی

۱) تهیه و تولید آلبوم توسط فارغ التحصیلان موسیقی

۲) دارای استدیو شخصی و رسمی برای رکورد و میکس و مسترینگ

۳) کاور و بازسازی آهنگ های مورد علاقه شما و سپس ضبط آهنگ با صدای شما عزیزان

۴) جلسات ویژه صدا سازی برای خوانندگان قبل ازز ضبط

  • اسپانسرینگ صداازابتداتاکنسرت
  • تست رایگان خوانندگی ،دوبلوری،گویندگی و مجری گری (شما عزیزانی که تمایل به حرفه گویندگی ، دوبلری و مجری گری را دارید ، می توانید با تماس با ما و مراجعه حضوری به کارشناسان موسسه نسبت به تست دوبله اقدام نمایید.)

شرایط : اگر صدای شما دوستان مورد قبول کارشناسان مجموعه سپند هنر واقع شود ، در آثار صوتی ، قصه های گویا ، دوبلری در فیلم و کارتون و سریال های تلویزیونی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در ضمن درصورت نیاز به آموزش کلاس های آموزش اصول ، مبانی بدن ، فن بیان ، گویندگی ، مجری گری و دوبلری گذاشته می شود. لازم به ذکر است که این کار زیر نظر مستقیم اساتید صدا و سیما و بزرگان این هنر انجام می پذیرد.در آخر برگزیدگان به امور فرهنگی سازمان صدا و سیما معرفی می گردند.

  • www.sepandhonarmusic.com

شرایط استفاده

  • همراه داشتن کارت یا بلیط تخفیف دار کارینو الزامی میباشد
  • برای هماهنگی  با شماره های 77575975و 09122437225 تماس بگیرید.

توضیحات

  • با اوج گرفتن روند تهیه و تولید موسیقی در کشور و افزایش ناگهانی تعداد آثار فاقد کیفیت مطلوب در کنار آثار با کیفیت و حرفه ای ، تیم قدرتمند تهیه و تولید سپند هنر در تاریخ ۲۴/۰۱/۱۳۷۶ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نموده و هم اکنون با گذشت بیش از چند سال فعالیت در حوزه فیلم و سریال و موسیقی تیراژ فیلم و سریال با تیم حرفه ای امکان دوباره برای تولید و ساخت آثار قدرتمند موسیقی با همکاری ستارگان بزرگ کشور با این شرایط ویژه برای تمام هنرمندان عزیز کشورمان از طریق این موسسه فراهم می سازد.

  سوالات و نظرات

جهت طرح سوال ابتدا باید در سایت کارینو عضو شوید و یا وارد حساب کاربری شوید.


شبکه کارینو | کارت طلائی
با دریافت کارت عضویت طلایی شبکه کارینو از موسسه تهیه آلبوم ، تست خوانندگی ودوبلوری سپند هنر با تخفیف 40 درصد و همچنین دیگر مراکز طرف قرارداد کارینو با تخفیف های ویژه به مدت 4 سال ، نا محدود استفاده نمائید.

  اشتراک با خانواده و دوستان خود

همانند زندگی واقعی برخی از پیشنهاد ها را با خانواده و برخی دیگر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آن ها هم بتوانند از مراکز تحت پوشش شبکه کارینو بهره مند شوند